چالش‌های ورزشی در فضای مجازی

چالش‌های ورزشی در فضای مجازی

معاون شهردار و رییس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری کرمان از برگزاری مسابقات ورزشیِ مجازی در ماه مبارک رمضان خبر داد.

 محمد جهانشاهی به برگزاری ویدیوکنفرانس کمیته ورزش و تفریحات سالم کمیسیون فرهنگی اجتماعی مجمع کلان‌شهرهای کشور و تبادل نظر سازمان‌های فرهنگی، اجتماعی و ورزشی کلان‌شهرها در این زمینه اشاره کرد و با بیان این‌که کمیته ورزش و تفریحات سالم کمیسیون فرهنگی اجتماعی مجمع کلان‌شهرهای کشور، هرساله در سطح کلان‌شهرها مسابقات ورزشی مختلف برنامه‌ریزی می‌کند، گفت: امسال با توجه به شیوع ویروس کرونا، این مسابقات به‌صورت مجازی برگزار خواهد شد.

وی افزود: این مسابقات در دو رشتۀ «شطرنج» و «لیوان‌چینی» در چهار رده سنی برگزار خواهد شد که در هر رشته به نفرات اول تا سوم جوایز نقدی تعلق می‌گیرد.

معاون شهردار و رییس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهردار، زمان ثبت‌نام برای شرکت در این مسابقات را از 13 تا 18 اردیبهشت‌ماه اعلام کرد و گفت: پس از ثبت‌نام، مسابقات در فضای مجازی و از طریق ارسال ویدیو و رقابت آنلاین برگزار خواهد شد.

جهانشاهی همچنین گفت: برنامه‌های این سازمان در ماه مبارک رمضان، در سه بخش ورزشی، دینی و سرگرمی، به‌صورت مجازی برگزار خواهد شد که در بخش ورزشی با کمک انجمن‌ها و هیأت‌های ورزشی کرمان، هر هفته چالش‌های ورزشی مفرح همراه با جایزه در دستور کار قرار دارد

ارسال نظر