ورزش، نماد توسعه‌یافتگی است/ تعامل باشگاه فرهنگی ورزشی مس با شهرداری موجب موفقیت‌های ورزشی می‌شود

ورزش، نماد توسعه‌یافتگی است/ تعامل باشگاه فرهنگی ورزشی مس با شهرداری موجب موفقیت‌های ورزشی می‌شود

معاون فرهنگی اجتماعی شهردار کرمان با مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی مس کرمان دیدار و گفت‌و‌گو کرد.

به گزارش مدیریت ارتباطات معاونت فرهنگی اجتماعی شهرداری کرمان، دکتر محمد جهانشاهی، معاون فرهنگی اجتماعی شهردار کرمان در این دیدار که به مناسبت هفتۀ تربیت‌بدنی انجام گرفت، ضمن گرامی‌داشت هفتۀ تربیت‌بدنی، ورزش را نماد توسعه‌یافتگی دانست و گفت: قطعاً باید به حوزه‌های مختلف ورزشی، ازجمله نیروی انسانیِ این حوزه به‌عنوان سرمایه‌های اجتماعی توجه ویژه شود.

وی با بیان این‌که موفقیت ورزش قهرمانی، پیشرفت ورزش همگانی را در پی دارد، بر تعامل و همکاری بیشتر باشگاه فرهنگی ورزشی مس با شهرداری کرمان تأکید کرد و گفت: همکاری دوجانبۀ باشگاه فرهنگی ورزشی مس و شهرداری کرمان، موجب توسعه و پیشرفت ورزش همگانی در شهر کرمان خواهد شد.

معاون فرهنگی اجتماعی شهردار کرمان افزود: با توجه به تأثیر مثبت حضور تیم‌های ورزشی، به‌ویژه در فوتبال، در سطح اول مسابقات قهرمانی کشور و حتی بین‌المللی، شهرداری کرمان در حد امکان حمایت می‌کند تا شاهد حضور تیم‌های ورزشیِ شهر کرمان در سطح اول ورزشِ کشور و دنیا باشیم.

دکتر جهانشاهی ادامه داد: حضور تیم‌های ورزشی به‌ویژه فوتبال، در سطح ملی و بین‌المللی، علاوه بر این‌که برای شهر کرمان موجب افتخارآفرینی است، تأثیرات مثبت فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی به‌دنبال دارد و بارقۀ امیدی برای بسیاری از جوانان است تا از درگاه تیم‌های بزرگ استان و شهر کرمان، خود را به سطح یک ورزش کشور برسانند؛ بنابراین، شهرداری کرمان در حد امکان کمک می‌کند باشگاه‌های ورزشی کرمان در جمع برترین‌های کشور قرار بگیرند تا تحت تأثیر این فعالیت، نشاط، امید و شادابی را بین شهروندان کرمانی تزریق کنند.

دکتر جهانشاهی هم‌چنین برای باشگاه و تیم فوتبال مس کرمان آرزوی موفقیت کرد و ضمن تقدیر از زحمات دکتر محمودی‌نیا، مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی مس کرمان، اظهار امیدواری کرد با تلاش‌های مدیران باشگاه فرهنگی ورزشی مس و مربیان و بازیکنان این تیم، شاهد خبرهای خوب از موفقیت‌های تیم فوتبال مس باشیم.

دکتر محمود محمودی‌نیا، مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی مس کرمان نیز در این دیدار تعامل این باشگاه با شهرداری کرمان را ضروری دانست و گفت: قطعاً با تعامل و همراهی باشگاه ورزشی فرهنگی مس با شهرداری، می‌توانیم در زمینۀ ورزش قهرمانی و همگانی موفق‌تر عمل کنیم.

ارسال نظر