مسابقات پیشکسوتان شهرداری‌های کلان‌شهرها آغاز شد

مسابقات پیشکسوتان شهرداری‌های کلان‌شهرها آغاز شد

راه‌یابی تیم فوتسال پیشکسوتان کرمان به دور بعد

تیم فوتسال پیشکسوتان شهرداری کرمان، نخستین بازی فوتسال پیشکسوتان شهرداری‌های کلان‌شهرها را با پیروزی پشت سر گذاشت.
به گزارش مدیریت ارتباطات معاونت فرهنگی اجتماعی شهرداری کرمان، تیم فوتسال پیشکسوتان شهرداری کرمان، صبح روز گذشته 23 شهریورماه، در مسابقات فوتسال پیشکسوتان شهرداری‌های کلان‌شهرها، با نتیجه دو بر یک، بر تیم فوتسال پیشکسوتان شهرداری قم به پیروزی رسید.
تیم فوتسال پیشکسوتان شهرداری کرمان در بازی دوم خود نیز عصر روز گذشته به مصاف تیم کرج رفت و اگرچه در دومین مسابقۀ خود، بازی را با نتیجۀ سه بر یک به قهرمان دور قبل این مسابقات واگذار کرد، اما به‌دلیل بُرد در بازی نخست، به دور بعد راه یافت.
لازم به ذکر است؛ مسابقات پیشکسوتان شهرداری‌های کلان‌شهرها، با حضور تیم‌های کرمان، کرج، قم، اصفهان، مشهد، کرمانشاه، یزد، شیراز و رشت، از روز گذشته 23 شهریورماه، به میزبانی یزد آغاز شده است.
در تیم فوتسال پیشکسوتان شهرداری کرمان، سعید کاظمی، محسن ملایی، حمید ولندیاری، محمد حاج‌اکبری، مهدی حسینی، محسن حاجی‌پور، مصطفی قوام و مهدی حسن‌زاده بازی می‌کنند. هم‌چنین محمدرضا کاردوست، سرمربی، و روح‌الله خالقی، سرپرست این تیم هستند؛ ضمن این‌که محمدرضا نارویی، مدیر توسعه ورزش و تفریحات سالم شهرداری کرمان نیز این تیم را همراهی می‌کند.

ارسال نظر