C C V K

برگزاری نخستین وبینار آموزشی کارکنان سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری کرمان

برگزاری نخستین وبینار آموزشی کارکنان سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری کرمان

گام نخست برای راه‌اندازی فرهنگ‌سرای مجازی شهرداری کرمان

معاون شهردار و رییس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری کرمان از برگزاری نخستین وبینار آموزشی برای همکاران این سازمان خبر داد.

 

به گزارش کرمان‌شهر‌آنلاین، محمد جهانشاهی با بیان این‌که این دوره با هدف به اشتراک گذاشتن تجربه سفر سال گذشته مدیران مراکز فرهنگی شهرداری کرمان به شهر تهران برگزار خواهد شد، گفت: در این سفر، مدیران فرهنگ‌سراهای شهرداری کرمان با سفر به تهران، از فرهنگ‌سراها و مراکز فرهنگی این شهر بازدید کردند و قرار بود گزارش این سفر توسط مدیران مراکز فرهنگی ارایه شود که به‌دلیل شیوع ویروس کرونا، به تعویق افتاد.

وی افزود: بنابراین، ساعت هشت صبح فردا ششم مردادماه، گزارش این سفر از طریق وبینار، توسط مریم ایرانمنش، مدیر فرهنگ‌سرای ماه بنی‌هاشم ارایه خواهد شد.

معاون شهردار و رییس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری با اشاره به راه‌اندازی فرهنگ‌سرای مجازی گفت: این اتفاق آغازی برای راه‌اندازی فرهنگ‌سرای مجازی شهرداری کرمان نیز خواهد بود.

جهانشاهی یکی از برنامه‌های جدی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری را ارتقای دانش و آگاهی مدیران و کارشناسان این سازمان نسبت به وظایف شغلی‌شان دانست و گفت: آموزش همکاران، یکی از اولویت‌های جدی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری کرمان است که در این زمینه تعاملاتی با سازمان‌های فرهنگی، اجتماعی و ورزشی کلان‌شهرها نیز در شرف انجام است.

وی افزود: برگزاری تور سال گذشته و سفر مدیران مراکز فرهنگی به تهران هم، یکی از موارد همین تفاهم‌نامه‌ها بود.

ارسال نظر